100+1 "nejkrásnějších" studií aneb "absolutní pohoda"
2. upravené vydání


Vážení šachoví i nešachoví přátelé! Právě je v tisku druhé mírně upravené vydání mé knižní prvotiny!
Více se myslím dozvíte z přiložené anotace:
"Studie jsou nevyčerpatelným zdrojem šachové krásy. Je to ryze umělecká disciplína šachu, kterou však bohatě využívají také praktičtí hráči, poněvadž studie jsou vynikajícím tréninkovým materiálem propočtu variant a hledání skrytých tahů. Kniha 100+1 "nejkrásnějších" studií aneb "absolutní pohoda", knižní prvotina IM Davida Kaňovského, spatřila světlo světa před více než deseti lety, proto se autor rozhodl pro její druhé vydání. Veskrze pohodový a pozitivní ráz svých mladistvých let se však snažil maximálně zachovat a opravil jen některé nepřesnosti, které se vloudily do prvního vydání. Rovněž dostala kniha díky Aleně Kubíkové nový háv, který má 100+1 studií ještě více ponořit do ducha absolutní pohody..."

Kniha má 158 stran na matném křídovém papíru s vazbou V2. Naleznete v ní přesně 100 studii, 10 krátkých "minipovídek", lépe řečeno povídání o všem možném, spoustu vtipů, zhruba dvacet citátů a mouder a jednu bonusovou matovou úlohu!

Cena druhého vydání je 250,- Kč + poštovné a balné 50,- Kč, objednat si ji můžete přímo domů na adrese GMkana@seznam.cz. Při větším odběru sleva dle individuální dohody!